Valchařská 3261/17, Ostrava

Bezpečnost práce a
Požární ochrana

Váš spolehlivý partner v oblasti BOZP a PO

Bezpečnost práce Požární ochrana

OOPP

Pomůžeme Vám s výběrem a dodáme Vám OOPP

nabídka osobních ochranných pracovních pomůcek

Náhradní plnění

Jsme přímým poskytovatelem náhradního plnění

Náhradní plnění

Z+M Safety | Bezpečnost práce a Požární ochrana

V roce 2013 jsme vstoupili na trh osobních ochranných pracovních pomůcek se značkou Z+M Safety. V rámci neustálého zkvalitňování služeb pro naše zákazníky a rozšiřování nabízeného portfolia jsme v roce 2018 rozšířili naši nabíku i o oblast BOZP a PO. Audity i poradenství zajišťují odborníci s letitou zkušeností v této problematice. Dokážeme proto nabídnout komplexní řešení v oblasti bezpečnosti práce pro malé podnikatele i společnosti s tísícovkami zaměstnanců.

O nás

Holding Z+M Group působí na českém trhu již od roku 2000. Z původně malé firmy, která se zabývala především výrobou alternativních tonerových a inkoustových náplní do tiskáren vyrostla až do jednoho z největších hráčů na trhu komplexních tiskových řešení v České republice. Momentálně zaměstnává naše skupina 1700 pracovníků, z nichž více než dvě třetiny tvoří osoby se změněnou pracovní schopností. Centrála společnosti včetně výroby, skladů a vývoje je v Ostravě. Naše pobočky naleznete také v Praze, Brně, Bratislavě, Čadci, Košicích i Žilině. V zahraničí působíme krom Slovenska ještě v Polsku, Rakousku a Německu.

Postupem času jsme začali našim zákazníkům zajišťovat i další služby související nejprve s tiskovým řešením a následně i v dalších činnostech. Stali jsme se spolehlivým a silným dodavatelem v oblasti zpracování dokumentů, kancelářských potřeb, osobních ochranných pracovních pomůcek a dodávek a servisu IT. Jsme také významným dodavatelem pro školství včetně zajišťování poradenství v dotačním managementu.

Objednávku produktů a služeb je možné realizovat v režimu tzv. "Náhradního plnění" dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004 SBb. přes naše dceřiné společnosti Z + M Partner, spol. s r.o., Z+M Logistics, spol. s r.o. a AB plus CZ s.r.o. a to vždy na základě vzájemné dohody.

Naše Služby

BOZP
BOZP

Souhrn opatření a pravidel stanovených zaměstnavatelem a legislativou, která řeší bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

BOZP
PO
PO

Požární ochrana je povinná pro každou společnost i OSVČ a její náležitosti jsou dány legislativou.

PO
Revize
Revize

Kompletní revize a kontroly technických zařízení dle požadavků, které Vám ukládá zákon.

Revize
OOPP
OOPP

V našem sortimentu naleznete kompletní nabídku osobních ochranných pracovních pomůcek.

OOPP
Koordinator
Koordinator

Koordinátor zajišťuje ve spolupráci se zpracovatelem projektové dokumentace stavby i zpracování plánu BOZP.

Koordinator